Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Biologika eshop

Kategórie
demo

Boswellia Serrata 60 kapsúl, GreenFood

9,95€ s DPH

Vhodná alternatíva na Slovensku neuvoľnenej Serrapeptázy.

Extrakt zo živice stromu Boswellia serrata čiže kadidlovníka s obsahom 65% kyseliny boswellovej. Živica z Boswellia serrata sa tradične užíva v ajurvédskej medicíne. Táto živica je v podstate ochrana stromov pred poranením a možným zápalom, kedy má vytekajúca živice zaceliť ranu, zabrániť zápalu alebo udusiť parazita.

Boswellia serrata vyhľadávajú ľudia orientovaní na:
- Pohybový aparát
- Posilnenie organizmu
- Podporu pri zápale
- Normálny stav kĺbov a kostí

Zloženie: Boswellia serrata 65%, rastlinná kapsule z hypromelózy, protihrudkujúce látky: Oxid kremičitý, stearan horečnatý.

Upozornenie na obale: Doplnok stravy s rastlinným extraktom. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Alergény: Výrobok neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platnom znení.
GMO: Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.
Ionizácia: Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2/ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.

Vegan Áno
Priemerné výživové hodnoty na 100g (ml) výrobku:       
energia:  
tuky:  
z toho nasýtené:  
sacharidy:  
z toho cukor:  
bielkoviny:  
vláknina:  
soľ:  

Podobnéprodukty