Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Biologika eshop

Kategórie
demo

FORTE MARINE COLLAGEN, Bionutrian, 153g

44,00€ s DPH

Vysoko bioaktívny rybí kolagén + magnézium + vitamíny B5, B6, B7, C

Mesačná dávka = 153 g

 

Denná dávka = 5,1 g, t.j. 1 odmerka obsahuje:
– 4 000 mg prémiového čistého švajčiarskeho rybieho kolagénu s molekulovou hmotnosťou 2 000 Daltonov
– 375 mg magnézium s maximálnou vstrebateľnosťou z unikátneho prírodného morského multiminerálneho komplexu AQUAMIN Mg TG
– 15 mg vitamín C z extraktu z ruže šípovej
– 1,2 mg vitamín B5 (kyselina pantoténová), 250 mcg vitamín B6 (pyridoxín), 10 mcg vitamínu B7 (biotín)
– prírodná pomarančová príchuť

 

Jedno balenie rybieho kolagénu (153 g) Vám pri dávkovaní 1 odmerky denne vydrží 1 mesiac.

  • Horčík (Magnesium) – prispieva k udržaniu zdravých kostí, zdravých zubov, ako aj k správnemu fungovaniu svalov. Zároveň prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Prispieva tiež k normálnej syntéze bielkovín, k správnej funkcii psychiky a k správnemu fungovaniu nervového systému.
  • Horčík použitý v produkte FORTE Marine Collagen je vysokovstrebateľný a vysoko biologicky dostupný horčík z prírodného zdroja AQUAMIN Mg TG. AQUAMIN™ je prírodný morský multiminerálny komplex 70 organicky naviazaných minerálov prospešných pre telo (o.i. vápnik, fosfor, železo, meď, zinok, selén…). Obsah horčíka pokrýva až 100% odporúčanej dennej dávky.
  • Vitamín C (zo šípok) – prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí a chrupaviek, k správnej funkcii pokožky, k správnej funkcii ďasien a zubov a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
  • Vitamín B5 (kyselina pantoténová) – prispieva k správnej syntéze vitamínu D. Pomáha pri obnove slnkom poškodenej pokožky, zlepšuje odolnosť pokožky na stres a chráni ju pred vplyvom okolitého prostredia, podporuje regeneráciu kože.
  • Vitamín B6 (pyridoxín) – prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky, ako aj k správnemu fungovaniu imunitného systému.
  • Vitamín B7 (biotín) – prispieva k udržaniu zdravých vlasov, prispieva k udržaniu zdravej pokožky a k zachovaniu zdravých slizníc.

 

 

Priemerné výživové hodnoty na 100g (ml) výrobku:       
energia:  
tuky:  
z toho nasýtené:  
sacharidy:  
z toho cukor:  
bielkoviny:  
vláknina:  
soľ:  

Podobnéprodukty